Stirnu Buks kanikross Carnikava, 30.03.

 Vārds, Uzvārds Disciplīna Komandas nosaukums Pilsēta Valsts Suņu šķirne LD Process
 Madara Apsalone CCW E RaceDog Latvia Rīga Latvija Greisters
 + reģistrācija pabeigta
 Marija Masonkina CCW E RaceDog Latvia Ogre Latvija Borderkolijs + reģistrācija pabeigta
 Iveta Biruma CCW E - Valmiera Latvija Vipets + reģistrācija pabeigta
 Elena Rudevich CCW E - Kemerova Krievija Sibīrijas haskijs - reģistrācija pabeigta
 Jūlija Osipova CCW E KSSK Rīga Latvija Sibīrijas haskijs + reģistrācija pabeigta
 Ieva Grauduma
 CCW E - Rīga Latvija Sibīrijas haskijs - reģistrācija jāveic atkārtoti
 Ieva Upmace - Grīviņa CCW E Surikāti Rauna Latvija Bežškirnes + reģistrācija pabeigta
 Laura Cepurīte CCW E - Kuldīga Latvija Bežškirnes + reģistrācija pabeigta
 Kristīne Sniedze CCW E Dodkepu.lv Vecpiebalga Latvija Sibīrijas haskijs + reģistrācija pabeigta
 Ilvija Jakāne
 CCW E
 Auseklis IK
 Ķegums Latvija Garspalvainais trušu taksis
 + reģistrācija pabeigta
 Diāna Spiridovska
 CCW E
 Dodkepu.lv Riga Latvija Beļģu aitu suns malinuā
 + reģistrācija pabeigta
 Karīna Krūmiņliepa CCW E PRINS konkursa uzvarētājs Rīga Latvija - -  PRINS konkursa uzvarētājs
 Alise Buceniece CCW E Dodkepu.lv Cēsis LatvijaBežšķirnes  reģistrācija procesā
        
 Baiba Ģelze CCW W -Rīga  Latvija Bezšķirnes + reģistrācija pabeigta
 Anu Raja
 CCW W
 Baltosport Tallin Igaunija Veimāras putnu suns
 + reģistrācija procesā
        
 Sintija Preisa CCW J Sniega suņi Ogre Latvija Aļaskas malamuts + reģistrācija pabeigta
 Anete Viziņa CCW J RaceDog Latvia Rīga Latvija Sibīrijas haskijs + reģistrācija pabeigta
 Luīze Daniela Mitrofanova CCW J Sniega suņi Ogre Latvija Sibīrijas haskijs + reģistrācija pabeigta
        
 Ritvars Osis CCM E Knk Mefab Riga Latvija Pinčers + reģistrācija pabeigta
 Uldis Kuklis CCM E Zemgales kinoloģiskais klubs Baldone Latvija Rotveilers + reģistrācija pabeigta
 Matīss Baranovskis CCM E - Rīga Latvija Veimāras putnu suns + reģistrācija pabeigta
 Krists Zambergs CCM E Greenfield Ogre Latvija Vipets + reģistrācija pabeigta
 Gustavs Tolmanis CCM E RaceDog Latvia Rīga Latvija Eirodogs + reģistrācija pabeigta
 Tomas Budvytis CCM E
 TOP Dogz Vilnius Lithuania Greisteris + reģistrācija procesā
 Kristaps Vidžis CCM E - Madona Latvija Veimāras putnu suns + reģistrācija procesā
 Mārtiņš Ozols CCM E Astes mežā Rīga Latvija Bīgls + reģistrācija procesā
 Egons Ansbergs CCM E KSSK Rīga Latvija Sibīrijas haskijs + reģistrācija procesā
        
 Kaspars Vītols CCM W - Mārupe Latvija Bīgls
+
reģistrācija pabeigta
 Normunds Ģelzis CCM W - Rīga Latvija Bokseris +reģistrācija pabeigta
 Andrejs Osipovs CCM WKSSK  Rīga Latvija Sibīrijas haskijs +reģistrācija pabeigta
 Viktors Barbarovs CCM WAgiLatLand Dreiliņi Latvija Parson Rasela Terjers + reģistrācija pabeigta
 Sergejs Pranckuns CCM WBiedrība REMIS Alūksne Latvija Belģu aitu suns Malinua + reģistrācija pabeigta
 Tarvo Siim
 CCM W
Baltosport
 Tallinn Igaunija Beaucerons + reģistrācija procesā

   Mājaslapu uztur SIA "Gundogs Media"      

 .